Ibuprom RR 400mg x 12 tabl.
Ibuprom RR 400mg x 12 tabl. - 3,90 euro
Opis:
Powstał z myślą o ludziach cierpiących na najbardziej uciążliwe bóle z którymi inne leki mogą sobie nie poradzić. Ibuprom Max zawiera maksymalną dostępna bez recepty dawkę substancji czynnej (400 mg ibuprofenu), która koncentruje swoją siłę działania bezpośrednio na źródle bólu dając tym samym pewność, że ustąpią bóle takie jak: migrena, bóle menstruacyjne, bóle krzyża oraz bóle zębów.
Skład:
1 tabletka zawiera: ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze m.in. laktozę i sacharozę.
Wskazania:
Bóle różnego pochodzenia w tym: bóle głowy, migreny, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, kości i stawów, bóle krzyża, bóle pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa.
Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka co 4 do 6 godzin (nie należy stosować dawki większej niż 3 tabletki na dobę). W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy zwrócić się do lekarza.
Opakowanie:
12 szt
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.